Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 13, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Naczelna Radia Piekary odwołana

Teresa Szaflik, redaktor naczelna Radia Piekary została odwołana – informuje „Dziennik Zachodni”. Stało się to po opublikowaniu protokołu Biura Kontroli i Nadzoru Urzędu Miasta, w którym znalazło się 20 zastrzeżeń do pracy Teresy Szaflik.

Teresa Szaflik jest na urlopie zdrowotnym. Obowiązuje ją trzymiesięczny okres wypowiedzenia. W najbliższym czasie zostanie ogłoszony konkurs na nowe władze rozgłośni. Do tego czasu obowiązki naczelnej ma przejąć dziennikarka Radia Piekary Marta Meres-Krawczyk.

(13.04.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 13, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzech kandydatów na prezesa Radia Szczecin

Trzech kandydatów zgłosiło się do konkursu na stanowisko prezesa zarządu spółki Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia w Szczecinie. Do drugiego etapu zostali dopuszczeni Adam Rudawski, Marek Leśniak i Marek Grabczewski.

Rudawski to obecny prezes, doktor ekonomii i wykładowca szczecińskich uczelni, wieloletni rektor Wyższej Szkoły Zarządzania w Szczecinie. Jest menedżerem mediów, związanym z Radiem Szczecin od 16 lat. Przez osiem lat był wiceprezesem, a przez ostatnie cztery lata prezesem Radia Szczecin.
Leśniak jest menedżerem i ekspertem od zarządzania oraz optymalizacji przedsiębiorstw. Kierował spółkami skarbu państwa: BHU Poznań (obecnie Enea), Huta Szczecin, PE Energetyka Rokita.
Grąbczewski to dziennikarz i prawnik, specjalizujący się w prawie prasowym i autorskim. Od 1994 roku pracował w lokalnych rozgłośniach. Od 1998 roku związany jest z Radiem Szczecin.
Koperty konkursowe otwarto 9 kwietnia br. W biurze zarządu poinformowano nas, że decyzja o wyborze jednego z trzech kandydatów zapadnie na posiedzeniu rady nadzorczej w połowie maja.

(JJ, 13.04.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.