Dział: PRASA

Dodano: Marzec 16, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Trop" wyśledził "Zamach" w Smoleńsku

Dodatek do magazynu "Trop"

"Zamach" to pierwszy dodatek dwumiesięcznika "Trop Magazyn Śledczy" - lecz poświęcone tematyce smoleńskiej wydanie nie ma w sobie nic ze śledztwa.

Dodatek pt. "Zamach" jest w całości poświęcony sprawie katastrofy smoleńskiej. Szczegółowo przypomina wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku i reakcje Polaków. Tytuły tekstów to np.: "Katastrofa, której nikt nie widział", "Dymiący kadłub", "Polegli", "Rosyjskie kondolencje", "Katastrofa czy zamach?". Redakcja nie dowiodła jednak, że tytuł "Zamach" jest uzasadniony. Dodatek - jak na teksty, które nie wnoszą nic nowego - jest dość drogi (7,99 zł). Liczy 35 stron, dołączono doń plakaty: prezydenta Lecha Kaczyńskiego i małżonki oraz rozbitego samolotu.
Dwumiesięcznik "Trop Magazyn Śledczy" powstał w sierpniu ub.r. po zamknięciu pisma "Śledczy". Magazyn wydaje S3 Media (wydawca "Najwyższego Czasu"), redaktorem naczelnym jest były policjant Dariusz Loranty. Redakcję tworzą: Marek Skalski, Maciej Sołdan, Tomasz Sommer, Radosław Watras, Rafał Pazio.  

(DR, 16.03.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.