Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 05, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Komisja TVN do badania mobbingu i molestowania nie zakończy pracy w tym tygodniu

Wbrew oczekiwaniom komisja, którą zarząd TVN powołał do zweryfikowania twierdzeń, "że osoby zatrudnione w TVN mogły być przedmiotem mobbingu lub molestowania w miejscu pracy", nie zakończy pracy w tym tygodniu.

- Spodziewamy się, że komisja zakończy przesłuchania w przyszłym tygodniu – informuje rzeczniczka prasowa TVN Emilia Ordon. - O efektach jej pracy poinformujemy w komunikacie – dodaje.
Komisja nie przesłuchała jeszcze Kamila Durczoka. Jak już informowaliśmy, szef "Faktów" – który według tygodnika „Wprost” miał się dopuszczać molestowania i mobbingu - po wyjściu ze szpitala oddał się do dyspozycji kierownictwa TVN.
Wczoraj Fakt.pl podał, że Durczok został zawieszony do odwołania. - Do czasu zakończenia prac komisji nie udzielamy informacji na ten temat – stwierdza Emilia Ordon, pytana o zawieszenie dziennikarza. Z Kamilem Durczokiem nie udało nam się wczoraj skontaktować, natomiast osoba z jego otoczenia powiedziała nam, że szef "Faktów" nie otrzymał żadnej informacji o jakiejkolwiek decyzji TVN.
W stacji trwa kontrola Państwowej Inspekcji Pracy. - Nie wiemy jeszcze, kiedy kontrola się zakończy – mówi Maria Kacprzak-Rawa, rzecznik prasowy Okręgowej Inspekcji Pracy w Warszawie.
W najnowszym numerze "Press" piszemy o tym, że media mają długą praktykę w milczeniu o molestowaniu seksualnym na własnym podwórku.

(RUT, 05.03.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.