Dział: PRASA

Dodano: Luty 12, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gazeta internetowa każe płacić za komentowanie tekstów

Skierowany do Żydów amerykański dziennik internetowy "Tablet" wprowadził opłaty za umieszczanie komentarzy pod publikowanymi artykułami.

Czytelnicy chcący komentować teksty w cyfrowej gazecie muszą wcześniej uiścić opłatę 2 dol. za dzień, 18 dol. za miesiąc lub 180 dol. za rok korzystania z usługi. Wydawcy dziennika wyjaśniają, że opłaty mają służyć eliminacji wulgarnych i obraźliwych komentarzy i stworzeniu "przyjemnego i kulturalnego środowiska dla czytelników", a nie generowaniu przychodów. Wskazują jednocześnie, że bezpłatne komentowanie tekstów będzie nadal możliwe za pośrednictwem wtyczek do mediów społecznościowych.

(LL, 12.02.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.