Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 22, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Była dziennikarka „Teleexpressu” rzecznikiem Urzędu Miasta w Ciechanowie

Była dziennikarka „Teleexpressu” TVP 1 Renata Jeziółkowska została rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta w Ciechanowie.

Renata Jeziółkowska pracowała w „Teleexpressie” prawie siedem lat. W TVP 1 współpracowała też m.in. z programami: „Kwadrans po ósmej” i „Polityka przy kawie”, a w TVP Info z „Teleexpressem extra” i „Polską według Kreta”. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

(RUT, 22.12.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Grudzień 30, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zygmunt Solorz-Żak i Heronim Ruta w gronie giełdowych miliarderów

Zygmunt Solorz-Żak jako pierwszy inwestor na Giełdzie Papierów Wartościowych ma akcje warte ponad 10 mld zł – wynika z opracowania ”Pulsu Biznesu”.

Jak przypomina ”Puls Biznesu”, od 2011 roku przygotowywany przez gazetę ranking najbogatszych inwestorów indywidualnych na stołecznej giełdzie wygrywał Michał Sołowow, przedsiębiorca i rajdowiec, dawniej związany również z mediami. Aktywa Sołowowa wyceniane są na 5,72 mld zł. Na niemal dwa razy więcej – 10,31 mld zł – wyceniono majątek Zygmunta Solorza-Żaka, właściciela Polsatu i Plusa.
Ponad miliard złotych w akcjach ma łącznie 13 inwestorów, w tym gronie na dziewiątym miejscu jest Heronim Ruta (1,34 mld zł), partner biznesowy Solorza-Żaka, współwłaściciel Cyfrowego Polsatu.

(KOZ, 30.12.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.