Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP i Polsat wystawiły reprezentacje do triathlonowych zawodów Ironman

Drużyny Polsatu i TVP podcza prezentacji imprezy Herbalife Ironman 70.3 Gdynia (fot. Maciej Weber)

Drużyny Telewizji Polskiej i Polsatu zmierzą się w zawodach triathlonowych Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Pływać, jeździć i biegać będą m.in. Piotr Kraśko (szef "Wiadomości") i Marek Kasprzak (Polsat News).

Zawody Herbalife Ironman 70.3 Gdynia odbędą się w sierpniu 2015 roku. W poprzednich latach ambasadorami imprezy byli wybrani aktorzy i dziennikarze. Teraz organizatorzy przekonali do promowania zawodów dwie główne stacje telewizyjne - TVP i Polsat. Będą one rywalizować drużynowo. Do reprezentacji TVP zostali powołani dziennikarze: Piotr Kraśko, Łukasz Grass i Marcin Gutowicz. Jej wzmocnieniem mają być aktorka Karolina Gorczyca oraz aktorzy Tomasz Karolak i Jakub Wesołowski. Drużynę Polsatu stanowią Beata Sadowska, Maciej Dowbor, Krzysztof Ibisz, Marek Kasprzak, Przemysław Iwańczyk i Daniel Domirski. Wizerunki dziennikarzy, prezenterów i aktorów będą wykorzystywane w kampanii promującej Herbalife Ironman 70.3 Gdynia.

(MAC, 02.12.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.