Dział: RADIO

Dodano: Październik 27, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarła dziennikarka radiowej Trójki Barbara Podmiotko

W piątek po długiej chorobie zmarła dziennikarka Programu III Polskiego Radia Barbara Podmiotko.

Barbara Podmiotko pracowała w Trójce od 1977 roku. Prowadziła wiele audycji poświęconych muzyce francuskiej, m.in. popularny program "Pod dachami Paryża".
"Za każdym razem przygotowana, do samego końca odpowiedzialna. Najważniejsze było to, żeby audycja była gotowa do emisji. Jeszcze przedwczoraj jej syn przywiózł mi płyty do kolejnej audycji, której ona już nie usłyszy... Do tego była niebywale skromnym człowiekiem, tacy się już dziś nie zdarzają" - wspomina Barbarę Podmiotko w serwisie internetowym Polskiego Radia współpracująca z nią Krystyna Czubówna. Dziennikarz muzyczny Paweł Sztompke zapamiętał Barbarę Podmiotko jako osobę mającą świetny gust muzyczny. "Umiała przekazać to, co najważniejsze w muzyce i to, co interesowało słuchaczy, ale i dziennikarzy" - powiedział.

(MW, 27.10.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.