Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Polsatu będzie w Gdyni, a TVP - we Wrocławiu

(fot. freerangestock.com)

Polsat zamierza w tym roku zorganizować koncert sylwestrowy w Gdyni, a Program 2 Telewizji Polskiej – we Wrocławiu. TVN prawdopodobnie zdecyduje się na imprezę w Krakowie.

– Koncert sylwestrowy zaplanowaliśmy znowu w Gdyni – mówi Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych. Z kolei Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP, potwierdza, że Dwójka ponownie zorganizuje sylwestra we Wrocławiu. TVN nie udziela na razie informacji w tej sprawie, z naszych informacji wynika jednak, że stacja przymierza się do sylwestra w Krakowie. Biuro reklamy TVN przygotowało już dla klientów związaną z tą imprezą ofertę reklamową na sponsoring (także loterii sylwestrowej) i lokowanie produktu (w czasie transmisji koncertu sylwestrowego, lecz także w programach towarzyszących, m.in. "Dzień dobry TVN" i "Co za tydzień").

W nocy z 31 grudnia 2013 roku na 1 stycznia 2014 roku najwięcej widzów zgromadził sylwestrowy koncert Polsatu – transmisję z Gdyni oglądało średnio 4,3 mln widzów. Wrocławski sylwester Dwójki miał 2 mln widzów, a krakowska impreza TVN - 1,4 mln (dane Nielsen Audience Measurement).

(RUT, 23.09.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.