Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 04, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Słuchacze skarżą się prezesowi Polskiego Radia na tegoroczne "Lato z radiem"

W liście do prezesa Polskiego Radia Andrzeja Siezieniewskiego grupa słuchaczy krytykuje zmiany, jakie wprowadzono w tym roku w "Lecie z radiem”.

Tego lata Jedynka oprócz codziennej audycji "Lato z radiem" emitowała nowe popołudniowe programy: "Lato z radiem extra" (w soboty i niedziele od 16 do 23) oraz "Lato z radiem pod gwiazdami" (w nocy z soboty na niedzielę od 23 do 3). Koncerty prowadził Bogdan Sawicki, z Karoliną Rożej byli gospodarzami studia plenerowego na trasie.

"Niestety, gorzkie rozczarowanie przyszło już przy pierwszej popołudniowej audycji: mamy formatkę na wzór komercyjnej konkurencji. Prowadzącą, która zachęca jedynie do wysyłania SMS-ów i czyta od czasu do czasu komentarze z portali społecznościowych" – piszą słuchacze w liście skierowanym do prezesa Polskiego Radia Andrzeja Siezieniewskiego. Podpisało się pod nim ok. 130 osób z różnych miast. Słuchacze uznali, że dobór miast na trasie jest zaskakujący, interakcja między sceną a publicznością słaba, a tegoroczne koncerty nie różnią się niczym od innych tego typu imprez organizowanych w ramach dni miast, gmin czy powiatów.

Słuchacze skarżą się, że w "Lecie z radiem" praktycznie nie słychać utworów z "Przebojów Lata z radiem", a lansowane są aktualne muzyczne hity polskie i zagraniczne. "Tym samo radio daje Słuchaczowi do zrozumienia, że wyjątkowość LzR zanika, że jest to tylko jedna z wielu podobnych propozycji w ramówce" – piszą.

Prezes Andrzej Siezieniewski przebywa na Forum Ekonomicznym w Krynicy. – Zapoznamy się z listem - deklaruje Radosław Kazimierski, rzecznik Polskiego Radia. - Jednak wyniki audycji są obiecujące. Grupa słuchaczy się powiększyła i to był główny cel tych zmian – zaznacza.

(KOZ, 04.09.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 09, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Poranek w Radiu Szczecin zaczyna się godzinę wcześniej niż przed wakacjami

Od wczoraj poranek w Radiu Szczecin rozpoczyna się już o godz. 4, czyli godzinę wcześniej niż przed wakacjami.

Poranek "Radio Szczecin na dzień dobry" to nowe pasmo w tej stacji prowadzony przez Kubę Adamiaka. Dwugodzinna audycja zawiera podsumowanie wydarzeń z poprzedniego dnia, informacje drogowe i prognozę pogody. Przed wakacjami pierwszą poranną audycją Radia Szczecin było "Studio Bałtyk" emitowane od godz. 5. Teraz program ten został przeniesiony na godz. 6.

(MW, 09.09.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY