Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 18, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Jankego i Ziomeckiego gromadzi niewiele mniej widzów niż TVN 24 Biznes i Świat w tym czasie

Igor Janke (fot. Polsat)

Średnio 11,6 tys. widzów ogląda program ”Prawy do lewego, lewy do prawego” prowadzony przez Igora Jankego oraz Mariusza Ziomeckiego w Polsat News+.

Średnio 11,6 tys. widzów ogląda program ”Prawy do lewego, lewy do prawego” prowadzony przez Igora Jankego oraz Mariusza Ziomeckiego w Polsat News+.

Kanał pokazuje program od 9 czerwca w dni powszednie o godz. 20. Polsat News+ podczas jego emisji ma średnio 0,09 proc. udziału w rynku. Dla porównania TVN 24 Biznes i Świat w tym czasie ogląda średnio 13,5 tys. widzów (0,1 proc. udziału) – do końca czerwca o 20 nadawany był ”Biznes dla ludzi” Pawła Blajera, a od lipca ”Epicentrum” Marka Tejchmana.
Natomiast główna stacja newsowa Polsatu - Polsat News, w porze emisji programu ”Prawy do lewego, lewy do prawego”, gromadzi 104,5 tys. widzów i osiąga 0,81 proc. udziału w rynku, a TVN 24 - odpowiednio 377,5 tys. widzów i 2,93 proc. udziału.
Dotychczas najwięcej widzów programu Jankego i Ziomeckiego przyciągnęło wydanie z 8 lipca, które oglądało średnio 33,8 tys. widzów (0,27 proc. udziału).
Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 18.07.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.