Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 24, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr "Vagla" Waglowski felietonistą "Gazety Bankowej"

Piotr Waglowski (fot. Karol Piechocki)

Piotr "Vagla" Waglowski - bloger piszący o prawie w sieci, Małgorzata Krasnodębska- Tomkiel - była szefowa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Jarosław Szczepankiewicz - były ambasador RP w Etiopii zostaną od września stałymi współpracownikami miesięcznika "Gazeta Bankowa" (Fratria).

Piotr Waglowski będzie pisał felietony, Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel teksty publicystyczne o ochronie konkurencji i konsumentów, a Jarosław Szczepankiewicz zajmie się biznesową tematyką zagraniczną. Wojciech Surmacz, redaktor naczelny "Gazety Bankowej", zapowiada także od wrześniowego numeru zmiany w formule pisma i szacie graficznej. - Od jesieni tematyka nie będzie się ograniczała do finansów i bankowości. Uważamy, że gazeta poszerzona o inne dziedziny biznesu będzie atrakcyjniejsza dla czytelników - mówi. Pierwsze zmiany w layoucie będą w najbliższym, łączonym numerze lipcowo-sierpniowym, który jutro ukaże się na rynku. Docelowo pismo ma być utrzymane w biało-czarnej kolorystyce, inne kolory będą używane oszczędnie, dla podkreślenia merytorycznej zawartości. Nad layoutem pracuje Michał Korsun, dyrektor artystyczny Fratrii. W lipcu pojawi się specjalny numer "GB" dla reklamodawców pokazujący zmiany  w piśmie.

(MW, 24.06.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.