Dział: GALERIA PRESS

Dodano: Maj 30, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Piwowarski: Igrzyska od kulis

Piotr Piwowarski - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Od 2006 pracuje jako fotoreporter w Warszawie. Jego zdjęcia można znaleźć m.in. w „Super Expressie”, „Przekroju”, „Polityce”, „Wprost”, „Rzeczpospolitej”. Pracował w Syrii, Jordanii, Libanie, Niemczech, Ukrainie, Wielkiej Brytanii. Był nominowany do głównej nagrody im. Eugeniusza Lokajskiego w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich (2013); laureat Grand Press Photo (2013, 2010) i BZ WBK Press Foto (2013, 2011, 2010, 2009).

O projekcie „Igrzyska od kulis” opowiada: „Jadąc na olimpiadę w Londynie, najbardziej ciekawy byłem, jak wyglądają igrzyska od kulis, od zaplecza niedostępnego dla widzów; jaka atmosfera towarzyszy temu wydarzeniu na ulicach miasta, poza obiektami sportowymi. Zdjęcia prezentują moje bardzo osobiste spojrzenie na to wydarzenie”.

Kwestionariusz fotoreportera - wypełnił Piotr Piwowarski

(fot. Piotr Piwowarski)
(fot. Piotr Piwowarski)
(fot. Piotr Piwowarski)

(30.05.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.