Dział: RADIO

Dodano: Marzec 27, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tarka i Kilen z Radia Wawa w programie Fokus TV

Monika Tarka i Robert Kilen (fot. materiały prasowe)

Monika Tarka i Robert Kilen, prowadzący w Radiu Wawa audycję ”Z parą od rana”, będą mieć codzienny program w naziemnej telewizji Fokus TV (media należą do ZPR SA).

Program Tarki i Kilena pod tytułem ”Para daje radę” ma mieć charakter codziennego magazynu poradnikowo-rozrywkowego podejmującego tematy  bliskie ludziom w codziennym życiu.
”Para daje radę” to kolejna produkcja własna kanału Fokus TV. W połowie marca rozpoczęły się zdjęcia do programów edukacyjnych „Wehikuł czasu” i „A to ciekawe!” oraz do serii autorskiej Radosława Kotarskiego „Tajemnice historii”.
Fokus TV rozpocznie nadawanie 28 kwietnia br. Dyrektorem programowym stacji jest Julia Ogińska, a dyrektorem autopromocji i oprawy Jacek Kaczyński, jednocześnie dyrektor ds. produkcji kontentu wideo w Muratorze i redaktor naczelny Superexpress.tv.

(KOZ, 27.03.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 28, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Witold Lazar prezenterem Radia Zet Gold

Witold Lazar (po prawej) w RMF FM prowadził poranki wspólnie z Przemysławem Skowronem (fot. Szymon Szcześniak)

Witold Lazar, były współprowadzący poranny program ”Wstawaj, szkoda dnia” w RMF FM, zostanie prezenterem w sieci Radio Zet Gold (Eurozet) - dowiedział się "Presserwis".

Lazar od poniedziałku ma być gospodarzem sieciowego pasma ”Radio Zet Gold - Zawsze Wielkie Przeboje” między godz. 10 a 15 w dni powszednie. Zastąpi Przemysława Sasowskiego, który odchodzi z rozgłośni.
Witold Lazar w RMF FM pracował od 1999 roku. Przez wiele lat współprowadził poranki, w ostatnich tygodniach był gospodarzem wieczornego programu. Z rozgłośnią rozstał się w ub.r. Wcześniej Lazar związany był m.in. z Radiem Eska, Telewizją Polską i Polskim Radiem.

(KOZ, 28.03.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.