Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 25, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporter "Panoramy" zawieszony za udział w urodzinach posła Napieralskiego

Reporter polityczny "Panoramy" TVP 2 Mirosław Cichy został wczoraj zawieszony w obowiązkach - dowiedział się "Presserwis". Dziennikarza odsunięto od pracy, bo wziął udział w urodzinach Grzegorza Napieralskiego, posła SLD i byłego szefa tej partii.

O imprezie urodzinowej polityka pisał w sobotę "Fakt". Z TVP wśród gości był też Tomasz Kammel, którego jednak za to nie zdyscyplinowano. - Od dziennikarza, który codziennie przygotowuje materiały polityczne, wymaga się szczególnej przejrzystości. Udział w urodzinach polityka postawił reportera w dwuznacznej sytuacji, tym bardziej że nie uprzedził o tym kierownictwa TAI - mówi Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP.
Cichy pracuje w Panoramie od listopada 2009 roku, a z Telewizją Polską jest związany od 2003 roku. Został zawieszony na tydzień. W tym czasie dyrekcja TAI ma zdecydować w jego sprawie.

"Można chodzić z politykami na wódkę i pracować rzetelnie" - mówi o zawodzie dziennikarza Ewa Milewicz

(RUT, 25.03.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.