Dział: RADIO

Dodano: Luty 21, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Koniec kontraktu Szymona Majewskiego z Radiem Eska

28 lutego na antenie Radia Eska po raz ostatni wymitowana zostanie audycja „Szymorning”, prowadzona przez Igę Mackiewicz i Szymona Majewskiego. Od marca poranki przejmą Krzysztof „Jankes” Jankowski i Marcin „Puoteck” Płotnicki.

Zniknięcie z ramówki programu „Szymorning” to efekt wygaśnięcia kontraktu jaki Szymon Majewski miał podpisany z Eską. Jak poinfomowano w komunikacie prasowym "strony uzgodniły, że nie będą kontynuować projektu".
"Bardzo dziękuję za te dwa lata. Mieliśmy z Igą wielką frajdę robić dla słuchaczy Radia Eskc Mc Dziady, Wkręty i Radiozakupy. Bardzo dziękujemy za głosy oddane na nas w plebiscycie Niegrzeczni 2014, gdzie dostaliśmy nagrodę. Teraz zajmę się nowym projektem" - informuje Majewski.
"Był niezwykle zaangażowany w swoją pracę na antenie Eski i bardzo identyfikował się z naszą stacją. Będziemy mile wspominać czas, który z nami spędził i trzymać kciuki za powodzenie jego kolejnych projektów" – komentuje w komunikacie prasowym Bogusław Potoniec, dyrektor programowy Grupy Radiowej TIme SA.
„Szymorning” nadawany był na antenie Radia Eska od marca 2012 roku w godzinach od 7-9.
Nowy program poranny w Radiu Eska poprowadzą od 3 marca Krzysztof „Jankes” Jankowski i Marcin „Puoteck” Płotnicki - didżeje rozgłośni.

- Moim marzeniem jest serial - mówi Szymon Majewski w rozmowie z Press.pl

(21.02.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.