Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 20, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jowita Michalska nie jest już dyrektorem departamentu marketingu PGE

Mirosław Kasprzak został dyrektorem departamentu marketingu w Polskiej Grupie Energetycznej SA (PGE SA).

Dotychczas funkcję tę pełniła Jowita Michalska, która do PGE dołączyła w lutym ub.r. (wcześniej była dyrektorem departamentu komunikacji marketingowej Polkomtelu).  Michalska jest teraz w PGE zastępcą Kasprzaka.
Mirosław Kasprzak ostatnio był dyrektorem PR i rzecznikiem prasowym Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego PZU SA.

(BG, 20.02.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 20, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Margaret i Dawid Podsiadło w reklamach Play

Piosenkarka i blogerka Margaret oraz Dawid Podsiadło dołączyli do celebrytów promujących markę Play (P4). W spotach tego operatora wystąpiło już 16 gwiazd.

Margaret, piosenkarka i blogerka modowa, wspólnie z wokalistą, zwycięzcą programu "X Factor" Dawidem Podsiadło od jutra będą promować Formułę Play na Kartę. Działania reklamowe prowadzone będą w telewizji, Internecie, radiu i na nośnikach zewnętrznych. Kreację kampanii przygotowała agencja Grandes Kochonos. Media zakupił dom mediowy MediaCom Warszawa. Produkcją zajął się Oto Film. Spoty wyreżyserował Tadeusz Śliwa.

Od ponad roku Play wykorzystuje w swoich spotach wizerunki celebrytów. W reklamach tego operatora wystąpili już: Kuba Wojewódzki, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Maciej Stuhr, Małgorzata Socha, Marcin Prokop, Czesław Mozil, Kamil Bednarek, Krzysztof Hołowczyc, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska. Ostatnio operator zaprosił Kabaret Mumio, a potem tenisistów: Agnieszkę Radwańską i Jerzego Janowicza.

(DR, 20.02.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.