Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze Radwańskiej na żywo w serwisie Sport.tvp.pl

(fot. sport.tvp.pl)

Mecze Radwańskiej na żywo w serwisie Sport.tvp.pl

Środowe spotkanie Polki z Rumunką i ewentualne czwartkowe w trzeciej rundzie, a także ćwierćfinały, półfinały i finał będzie można obejrzeć na żywo w serwisie Sport.tvp.pl. Kanał TVP Sport, który obecnie skupia się na relacjach z olimpiady w Soczi, będzie pokazywał powtórki.
Środowe spotkanie Radwańskiej komentuje Michał Lewandowski, ćwierćfinały – Lewandowski, Michał Regulski, Grzegorz Mędrzejewski i Jacek Jońca a półfinały – Lewandowski i Mędrzejewski. Finał komentował będzie Jacek Jońca.

(12.02.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 12, 2014

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cyfrowy Polsat chce na swoim multipleksie więcej kanałów

Spółka Info TV FM (Grupa Cyfrowy Polsat) chce, by na należącym do niej czwartym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej znalazło się więcej kanałów telewizyjnych, niż jest obecnie – dowiedział się ”Presserwis”.

Obecnie ofertę płatnego MUX 4, nazywaną przez Cyfrowy Polsat TV Mobilną, tworzy 20 kanałów w płatnym pakiecie Ekstra, w tym osiem stacji telewizyjnych i 12 rozgłośni. Wśród telewizji cztery należą do Telewizji Polsat (Polsat News, Polsat Film, Polsat Sport, Polsat Sport Extra), dwie do Viacom International Media Networks (Nickelodeon i Comedy Central) oraz po jednej do Telewizji Polskiej (TVP Seriale) i Kino Polska TV (Kino Polska).
Według naszych informacji, Cyfrowy Polsat chce, aby na multipleksie znalazło się miejsce nie dla ośmiu, a dla 12 kanałów. - Rozważamy rozszerzenie liczby kanałów TV Mobilnej, aby uatrakcyjnić produkt. Na jakiekolwiek szczegóły jest zbyt wcześnie - informuje Olga Zomer, rzeczniczka Cyfrowego Polsatu. Niewykluczone, że w ramach multipleksu nadawałyby nowe kanały Polsatu. Jak informowaliśmy wczoraj, Polsat wystąpił o koncesję na Disco Polo Music (nazwa robocza) i Polsat Film 2.
Ponadto Info TV FM zwróciła się do Urzędu Komunikacji Elektronicznej o rozszerzenie listy programów, jakie mogą być oferowane przez INFO TV FM w ramach MUX 4, o kolejne kanały Polsatu (Polsat Play, Polsat Cafe, Polsat Romans, Polsat 2), powiązaną z nim Superstację oraz Vivę Viacomu i TVN Style z Grupy TVN. – W chwili obecnej prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej jest na etapie uzgodnień z przewodniczącym Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji projektu zmiany decyzji rezerwacyjnej  – informuje Anna Lewandowska z wydziału prasowego i PR UKE. – Na dzień dzisiejszy w załączniku zawierającym listę programów, jakie mogą być oferowane przez INFO TV FM w ramach MUX 4, znajduje się ponad 60 programów – dodaje.
Czwarty, płatny multipleks uruchomiono na początku czerwcu 2012 roku, tuż przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wówczas podawano, że w jego zasięgu znajduje się ok. 5 mln gospodarstw domowych. Nieoficjalnie szacuje się, że pakiet Ekstra wykupiło ok. 100 tys. klientów, jednak przedstawiciele Cyfrowego Polsatu nie chcą tych informacji komentować.
Dostęp do kanałów z oferty MUX 4 możliwy jest nie tylko z poziomu telewizora, ale i urządzeń mobilnych.

(KOZ, 12.02.2014)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo