Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 19, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

NC+ pokaże 40 godzin transmisji z Igrzysk Olimpijskich w Soczi

(Fot. Piotr Król)

Kanały sportowe platformy NC+ będą relacjonować zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi na zasadzie sublicencji od Telewizji Polskiej, która ma prawa do tej imprezy.

– Jesteśmy na ostatnim etapie finalizowania szczegółów dotyczących obecności transmisji z Igrzysk Olimpijskich w Soczi na antenie kanałów sportowych platformy NC+ - informuje Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy platformy. – Wstępnie zakładamy pokazanie naszym odbiorcom około 40 godzin transmisji z igrzysk – deklaruje.
W ub.r. kanał nSport dzięki współpracy z Telewizją Polską relacjonował letnie Igrzyska Olimpijskie w Londynie.
Obecnie nSport na zasadzie sublicencji od TVP pokazuje Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet organizowane w Serbii.

(KOZ, 19.12.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 20, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Trwam z multipleksu już od 15 lutego 2014

(Fot. Archiwum)

Telewizja Polska i Fundacja Lux Veritatis porozumiały się w sprawie zwolnienia przez TVP już od 15 lutego 2014 roku jednego miejsca na multipleksie pierwszym naziemnej telewizji cyfrowej na rzecz Telewizji Trwam.

Fundacja Lux Veritatis zobowiązała się do przejęcia od TVP sA obowiązku zapłaty należności wobec spółki Emitel związanych ze zwalnianym miejscem na MUX 1.
Nadawca Telewizji Trwam zobowiązał się, że przeprowadzi kampanię informacyjną skierowaną do widzów, wskazującą im nowe pozycje programów TVP i udzielającą porad, jak te programy odnaleźć w sygnale multipleksu.
Dzięki temu porozumieniu TVP wyraziła zgodę, by Urząd Komunikacji Elektronicznej zmienił dotychczas obowiązującą i ważną do kwietnia 2014 roku decyzję o rezerwacjach częstotliwości. (PR)

(20.12.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.