Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 18, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kawalec, Mączyńska i Wyżnikiewicz piszą do serwisu ObserwatorFinansowy.pl

Serwis ekonomiczny ObserwatorFinasowy.pl (należy do NBP) poszerzył grono współpracowników.

Do ponad 30 autorów serwisu ObserwatorFinansowy.pl dołączyli: Stefan Kawalec, były wiceminister finansów, który obecnie jest prezesem Capital Strategy; prof. Elżbieta Mączyńska z Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, kierownik studiów podyplomowych w SGH; Bohdan Wyżnikiewicz - wiceszef Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową.
"Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu autorów reprezentujących różne punkty widzenia i kierunki ekonomii, co sprawia, że nasi czytelnicy mają możliwość spojrzenia na tematy gospodarcze również z odmiennych perspektyw" – informuje redaktor naczelny serwisu Krzysztof Bień.

(GK, PR, 18.12.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 18, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pióro Roku dla dziennikarzy prasy firmowej

W drugiej edycji konkursu Pióro Roku, który organizuje Stowarzyszenie Prasy Firmowej, nagrodzono materiały z segmentu custom publishing.

W kategorii Publikacja dla pracowników - Człowiek (artykuły o ludziach w firmach) nagrodę główną ex aequo przyznano Małgorzacie Remisiewicz za tekst „Biegnę w sztafecie BAC" (magazyn „One” firmy Deutsche Bank) oraz Agnieszce Jaszkaniec, Katarzynie Świerz, Jolancie Wszędyrównie i Annie Zagórnej za tekst „Oto nasza reprezentacja" (magazyn „Pilot Wodny” firmy Katowickie Wodociągi).
Nagroda główna w kategorii Publikacja dla pracowników - Firma przypadła Sebastianowi Tołwińskiemu za artykuł „Aj hejt ju”, który ukazał się w magazynie „Biromaniak” (Grupa Żywiec).
Główna nagroda w kategorii Publikacja dla pracowników - Wydarzenie przyznana została za artykuł „Netia Safari Live” (pod redakcją Magdaleny Bugajło) z pisma „@mazing” (Netia).
W kategorii Publikacja dla klientów - Marka nagrodzono Bartłomieja Wnuka za artykuł „Zakorzenienie" (magazyn „Place” Osiedla Bażantowo w Katowicach) i Tomasza Illgę za „Maszyna prawdę Ci powie” („Agros Magazyn” firmy Agros-Wrońscy).
Prace oceniali: Jacek Wasilewski (Uniwersytet Warszawski), Kinga Kubiak (PRoto.pl) i Teresa Kruszona ("Gazeta Wyborcza").

(MAL, 18.12.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.