Dział: PRASA

Dodano: Październik 15, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Newsweek Polska" rozstaje się z Igorem T. Miecikiem

Dziennikarz Igor T. Miecik i zastępca szefa działu projektów specjalnych Iwona Dominik muszą rozstać się z tygodnikiem "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska).

Miecik pracował w "Newsweeku" od 2008 roku. Wcześniej był m.in. dziennikarzem "Przekroju", "Dziennika", "Polityki" i programu "Uwaga!" TVN. Iwona Dominik była związana z "Newsweekiem" od kilku lat. Przygotowała m.in. magazyn "Newsweek Historia" (pracę działu projektów specjalnych nadzoruje Aleksandra Karasińska, zastępca redaktora naczelnego tygodnika).
- Moje odejście spowodowane jest zmianami, które mają nastąpić w tygodniku. W "Newsweeku" zostanę do końca listopada - mówi Iwona Dominik. Z Igorem T. Miecikiem nie udało nam się wczoraj skontaktować.

MW

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Październik 15, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Latkowski zmienił sobie zastępcę we "Wprost"

Marcin Dzierżanowski został zastępcą redaktora naczelnego tygodnika "Wprost" (AWR Wprost). Zajął stanowisko po Katarzynie Sielickiej, która odchodzi z tygodnika.

- Jak zapowiadał w ubiegłym tygodniu redaktor naczelny Sylwester Latkowski, to kontynuacja zmian w zespole redakcyjnym – tłumaczy rzeczniczka Platformy Mediowej Point Group Anna Pawłowska-Pojawa. W zeszłym tygodniu z tygodnikiem pożegnali się Cezary Bielakowski (zastępca naczelnego) i Anna Dyakowska (dyrektor artystyczna). Na pytanie, czy była zastępczyni redaktora naczelnego pozostanie w tygodniku, rzeczniczka odpowiada: – Redakcja definitywnie zakończyła współpracę z Katarzyną Sielicką.
Sama Sielicka napisała na Facebooku, że to ona pożegnała się z redakcją "Wprost". Stanowisko zastępcy naczelnego objęła w marcu br. Wcześniej od 2003 roku pracowała w "Fakcie" - od 2007 roku na stanowisku wicenaczelnej. Była szefową dodatków "Fakt TV" oraz "Gwiazdy", kierowała serwisem Fakt.pl.
Dzierżanowski z prasą związany jest od 2001 roku. Pracował kolejno w „Życiu Warszawy”, następnie we "Wprost", gdzie był szefem działu krajowego i w „Dzienniku”. Tworzył portal informacyjny TVP Info, był sekretarzem redakcji polskiej edycji magazynu "National Geographic Traveler". Na początku br. wrócił do "Wprost".

MAL

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.