Dział: PRASA

Dodano: Październik 15, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Newsweek Polska" rozstaje się z Igorem T. Miecikiem

Dziennikarz Igor T. Miecik i zastępca szefa działu projektów specjalnych Iwona Dominik muszą rozstać się z tygodnikiem "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska).

Miecik pracował w "Newsweeku" od 2008 roku. Wcześniej był m.in. dziennikarzem "Przekroju", "Dziennika", "Polityki" i programu "Uwaga!" TVN. Iwona Dominik była związana z "Newsweekiem" od kilku lat. Przygotowała m.in. magazyn "Newsweek Historia" (pracę działu projektów specjalnych nadzoruje Aleksandra Karasińska, zastępca redaktora naczelnego tygodnika).
- Moje odejście spowodowane jest zmianami, które mają nastąpić w tygodniku. W "Newsweeku" zostanę do końca listopada - mówi Iwona Dominik. Z Igorem T. Miecikiem nie udało nam się wczoraj skontaktować.

MW

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.