Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 17, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Newsweek" bez zdjęć Filipa Ćwika i agencji Napo Images

"Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) zerwał współpracę z fotoreporterami agencji Napo Images - m.in. z Filipem Ćwikiem, związanym z tygodnikiem kontraktem od 2001 roku.

"Newsweek Polska" rozstał się z Piotrem Małeckim i Adamem Lachem - fotoreporterami agencji Napo Images pod koniec ubiegłego tygodnia. Obaj publikowali zdjęcia w piśmie okazjonalnie. Dwa tygodnie temu otrzymał wypowiedzenie Filip Ćwik, współzałożyciel tej agencji (powstała ona w 2008 roku), związany z tygodnikiem kontraktem od początku jego istnienia, czyli od 2001 roku. Decyzji redakcji nie chce komentować: - Tomasz Lis zrezygnował z naszych usług - mówi tylko. Także Anna Marucha, rzeczniczka Ringier Axel Springer Polska, odmówiła nam komentarza na temat przyczyn rozstania się tygodnika z fotoreporterami Napo Images.

MW

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.