Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 04, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kurka Wolna - pierwsza marka jajek

Kurka Wolna - tak nazywa się marka jajek z chowu na wolnym wybiegu. Jej twórcy postawili sobie za cel, by była to pierwsza wyrazista marka jajek na polskim rynku.

Jak przystało na nazwę marki, jej brand hero to kura. - Jako pierwsi stworzyliśmy prawdziwą markę jajek i prawdziwą komunikację marketingową. Jako pierwsi wykorzystaliśmy też brand hero marki. Zdaje się to oczywiste, ale nikt wcześniej tego nie zrobił – podkreślała na wczorajszej konferencji prasowej Zofia Smełka, senior copywriter w Havas Worldwide Warsaw.
Kurka Wolna to marka stworzona przez Polskie Fermy Grupa Producentów, firmę zajmującą się produkcją oraz hurtową i detaliczną sprzedażą jaj. Autorzy pomysłu kreatywnego - agencja Havas Worldwide Warsaw - zapowiadają, że ich kura będzie inna niż wszystkie. Bohaterkę marki cechować ma: błyskotliwość, wścibskość, zawadiackość i pewność siebie. Działania reklamowe na razie są prowadzone w Internecie (Facebook, YouTube, strona internetowa) i na nośnikach outdooru w Warszawie. Za całościową koncepcję promowania nowej marki, od identyfikacji wizualnej po strategię komunikacyjną, odpowiada grupa Havas Worldwide w Polsce, która zdobyła ten budżet w przetargu. Media zakupił Havas Media.

DR

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.