Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 19, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

4fun Media odpada z konkursu na MUX 1

Kanał edukacyjno-poznawczy spółki 4fun Media SA nie znajdzie się na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji odrzuciła wniosek tego nadawcy z przyczyn formalnych. 

W złożonym przez 4fun Media wniosku nie było wszystkich wymaganych dokumentów dotyczących akcjonariuszy. Po wyeliminowaniu tego nadawcy o miejsce dla kanału edukacyjno-poznawczego na MUX 1 ubiegają się jeszcze: Discovery Polska (kanał DMAX), TV Spectrum - spółka grupy ZPR, Media Works - spółka platformy Mediowej Point Group, TVR, Edusat, TVS i spółka Apella - udziałowiec Fratrii, wydawcy tygodnika "W Sieci".
Konkurs na MUX 1 toczy się w czterech kategoriach (także dla kanału społeczno-religijnego, filmowego i dziecięcego). Zwycięskie stacje będą mogły zacząć emisję naziemną, gdy w kwietniu 2014 roku MUX 1 opuści Telewizja Polska.

RUT

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.