Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 18, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Warmia i Mazury w kampanii za prawie 10 mln zł

Warmia i Mazury promują się na billboardach (fot. materiały prasowe)

W połowie czerwca rozpoczęła się kampania promująca Warmię i Mazury - w kraju i za granicą. 

Największa dotąd promocja Warmii i Mazur prowadzona jest na nośnikach reklamy zewnętrznej. Wkrótce ruszy kampania w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych i Internecie. Działania oprócz Polski obejmą sześć krajów europejskich: Niemcy, Czechy, Belgię, Litwę, Słowację i Ukrainę. Koszt kampanii wyniesie 9,8 mln zł.
Kreację kampanii na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Warmińsko-Mazurskiego przygotowały agencja RedComm i Studio Gravite. Media zakupił wyłoniony w przetargu publicznym dom mediowy Ecorys. Działania prowadzone będą do końca października br.

DR

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 19, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Getin Noble Bank nagrodzony w Cannes

Jedynym polskim zwycięzcą podczas wczorajszej gali konkursu reklamowego w Cannes był Getin Noble Bank, nagrodzony w kategorii Innovation Lions. 

Nagrodę przyznano za projekt "Karta Mastercard Display". W tej kategorii nie ma nagród złotych, srebrnych i brązowych.
Z Polski nominowane były jeszcze dwie agencja: DDB Warszawa (znalazła się na short liście w kategorii Media Lions za projekt "Chalkboard menu" dla marki McDonald's i była dwukrotnie nominowana w kategorii Outdoor Lions za kampanie "McCroissaint" i "McMuffin" - także dla McDonald's) oraz K2 (nominacja za projekt "PZU Drive" w kategorii Innovation Lions).
Wśród ogłoszonych wczoraj nominacji w kategorii Cyber Lions, Design Lions i Radio Lions nie było żadnej polskiej agencji.
Nominacje w kategoriach Branded Content & Entertainment, Film Craft Lions, Film Lions, Titanum and Integrated Lions zostaną ogłoszone w piątek.

AMS

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.