Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 08, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sykut, Popielewicz, Rock, Dowbor, Maciborek i Andrus poprowadzą TOPtrendy

Organizowany przez Polsat 11. festiwal TOPtrendy w Sopocie po czterech latach wróci do Opery Leśnej w Sopocie.

Impreza potrwa trzy dni, od 7 do 9 czerwca. Pierwszego dnia poprowadzą ją Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock. W sobotę gospodarzami koncertu "Największe Przeboje Roku” będą Paulina Sykut i Dariusz Maciborek (RMF FM), a koncert "Trendy” poprowadzi Maciej Dowbor z pomocą kabaretu Paranienormalni. Natomiast niedzielną "X Jubileuszową Sopocką Noc Kabaretową” poprowadzi Artur Andrus.
Transmisja poprzedniego festiwalu przyciągnęła do Polsatu średnio 2,7 mln telewidzów (25-27 maja ub.r., dane Nielsen Audience Measurement). (RUT)

(08.05.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 08, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Orange Free teraz z NC+, a nie N

Orange (Telekomunikacja Polska SA) od wczoraj oferuje pakiet platformy NC+ (ITI Neovision) z mobilnym Internetem Orange Free.

Oferta ”NC+ z Internetem” to pakiet Universe+ wraz z mobilnym Internetem z 8 GB limitu transferu danych. Dostęp do niej kosztuje 99 zł miesięcznie (umowa na dwa lata).
Platforma NC+ wczoraj poinformowała, że w najbliższych tygodniach zostanie uruchomiony kolejny wspólny produkt zintegrowany z usługą telefonii komórkowej, a w późniejszym okresie – oferta z Internetem stacjonarnym Neostrada. – Dziś nie możemy jednak ujawnić bardziej szczegółowych terminów ich uruchomienia – ucina Michał Stryjecki z biura prasowego NC+.
Orange od miesiąca sprzedaje pakiety NC+ w ofercie FunPack. Wcześniej oferowała pakiety platformy N. Telekomunikacja Polska SA na koniec marca br. miała 699 tys. klientów usług telewizyjnych, z czego 98 tys. korzystało z pakietów platformy N. Od wczoraj w salonach Orange ruszyła także sprzedaż standardowej oferty NC+.
Już od 2011 roku platforma N oraz Orange proponowały łączone produkty – telewizję satelitarną z Internetem mobilnym lub stacjonarnym. Z kolei w ub.r. sieć Play miała ofertę z pakietami telewizyjnymi Cyfry+.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.