Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 27, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Człowieczy los" i cztery inne przeboje Anny German z "Super Expressem"

"Super Express" w poniedziałek trafi do kiosków z płytą Anny German

"Super Express" (Murator) w poniedziałek będzie sprzedawany z dodatkiem o Annie German i płytą CD z pięcioma jej piosenkami. Według nieoficjalnych informacji kolekcja dwóch płyt tej samej piosenkarki dokładana do "Gazety Wyborczej" (Agora SA) sprzedała się znakomicie.

Na płycie "Super Expressu" będzie pięć utworów pochodzących ze zbiorów Polskiego Radia: "Człowieczy los", "Gdziekolwiek znajdziesz się", "Chcę tańczyć w majową noc", "Tam, gdzie żagli srebrzyste łabędzie", "Weź mnie jak kota w worku".
Cena płyty z gazetą, to 5,99 zł.
Murator promował płytę spotami przy piątkowym odcinku serialu "Anna German" w TVP 1. W poniedziałek będzie o niej mowa w programie "Kawa czy herbata?" (TVP 1), kampania będzie też prowadzono w Polskim Radiu.
W czwartek (25 kwietnia) i piątek (26 kwietnia) z płytami Anny German sprzedawana była "Gazeta Wyborcza". Według informacji Press.pl nakład płyt okazał się mniejszy niż zainteresowanie czytelników.

(27.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 28, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Charaktery szykują nowe pismo humanistyczno-literackie

15 maja tego roku wydawnictwo Charaktery wprowadzi na rynek nowy tytuł prasowy: "Charaktery pisma".

Pismo pojawi się na rynku w przededniu warszawskich targów książki. Jak informuje Andrzej Białek, wiceprezes spółki Charaktery, tytuł będzie się ukazywał w powiązaniu z istotnymi wydarzeniami na rynku literackim - jego drugi numer zaplanowano na 23 października, kiedy odbędą się krakowskie targi książki.
- Z badań PBC wynika, że czytelnik "Charakterów" kupuje ponad cztery książki rocznie, czyli czterokrotnie częściej niż przeciętny Polak - mówi Andrzej Białek. - Zamiast biadolić nad stanem polskiego czytelnictwa, próbujemy to zmienić, wydając "Charaktery Pisma". Sami jesteśmy ciekawi, z jakim skutkiem – dodaje Białek.
Redaktorem naczelnym "Charakterów Pisma" jest Bogdan Białek, prezes wydawnictwa i redaktor naczelny miesięcznika "Charaktery", szefem projektu - Piotr Brysacz. Nowy tytuł ma mieć charakter humanistyczno-literacki. W pierwszym numerze zaplanowano m.in. wywiad z Mariuszem Wilkiem, reportaż Magdaleny Skopek z półwyspu Jamalskiego, a także eseje Jerzego Plutowicza, Andrzeja Franaszka, Stefana Chwina i Dariusza Nowackiego. Numer ukaże się w objętości 84 stron i nakładzie 6 tys. egz., będzie kosztować 18,50 zł. (AT)

(28.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo