Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 24, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca "Polityki" uruchomił płatny serwis analiz politycznych i gospodarczych

Dziś wystartował "Polityka Insight" - płatny serwis pogłębionych informacji oraz analiz gospodarczych i politycznych. - Jestem pewien, że istnieje ogromny popyt na treści najwyższej jakości - mówi szef serwisu Wawrzyniec Smoczyński.

Serwis przygotowuje 20-osobowy zespół pod kierownictwem Wawrzyńca Smoczyńskiego, kierownika działu zagranicznego "Polityki". - Jest w nim tylko trzech redaktorów. Oprócz mnie Łukasz Lipiński (były szef połączonych działów zagranicznego, opinii i krajowego "Gazety Wyborczej"), z redakcji "Polityki" pomaga nam jeszcze Wojciech Szacki. Poza tym w skład zespołu wchodzą eksperci: ekonomiści, prawnicy, socjologowie - mówi Smoczyński.
Zespół "Polityki Insight" każdego dnia będzie udostępniał od pięciu do ośmiu analiz na tematy gospodarcze i polityczne. Subskrybenci o godz. 8 rano dostaną mailem Pi Briefing z zapowiedzią najważniejszych wydarzeń, przeglądem prasy, informacjami o zmianach kadrowych. W porannym mailu będą również zawarte informacje o opublikowanych analizach oraz opracowanych na potrzeby serwisu badaniach.
W całości płatny serwis jest przeznaczony do odbiorców instytucjonalnych. Cena subskrypcji zależy od liczby wykupionych dostępów i każdorazowo ma być negocjowana indywidualnie.
- Obecnie media serwują przeważnie kontent spłaszczony, okazjonalny. To skutek kryzysu spowodowanego zalewem bezpłatnych treści w Internecie oraz cięciami kosztów w tradycyjnych redakcjach - mów Wawrzyniec Smoczyński. - Jestem pewien, że w tej sytuacji istnieje ogromny popyt na treści najwyższej jakości - dodaje. (JF)

(24.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.