Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 02, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łęgowski redaktorem programowym Vox FM, a Porzeziński – Plusa

Piotr Łęgowski

Piotr Łęgowski został redaktorem programowym sieci Radio Vox FM (tworzonej przez Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe SA oraz diecezje i archidiecezje). Przeszedł z sieci Radio Plus (Ad.point), gdzie zajmował takie samo stanowisko, zastąpi go tam Rafał Porzeziński.

Łęgowski był redaktorem programowym Plusa przez ostatnie trzy miesiące. Prowadził też poranny program stacji. Wcześniej pracował w RMF FM i Radiu Kraków. – Piotr Łęgowski ma doświadczenie zarówno z mediów komercyjnych, jak i publicznych. W ostatnim czasie zarządzał też mediami katolickimi – uzasadnia wybór Leszek Kozioł, prezes Radia Eska SA, odpowiedzialny za tworzenie sieci Vox FM. Łęgowski będzie pojawiał się na antenie Radia Vox FM, ale nie w charakterze didżeja. – Na razie ustalamy szczegóły ramówki – mówi Kozioł. Nie chce zdradzić, jaki program poprowadzi Łęgowski. Nowy redaktor programowy Voksa jest ósmą osobą ściągniętą przez ZPR-y z sieci Radia Plus. W Plusie zastąpi go Rafał Porzeziński (poprowadzi też poranny program w godzinach 6-10), który ostatnio pracował w warszawskim Katolickim Radiu Józef. Wcześniej współpracował m.in. z Telewizją Puls. – Zdecydowaliśmy się na wybór Rafała Porzezińskiego ze względu na jego wieloletnie doświadczenie w pracy w mediach katolickich – tłumaczy Przemysław Oracz, nadzorujący działanie sieci Radio Plus.

(KRZ, 02.01.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 03, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Świtała prowadzi wieczorne "Fakty" w RMF FM

Od wczoraj wieczorne wydania "Faktów" (w godz. 20-24)w dni powszednie prowadzi Małgorzata Świtała. W związku z tym nastąpiły przetasowania w dyżurach serwisantów stacji.

Świtała zastąpiła Roberta Kalinowskiego, który prowadził serwisy w godzinach 10-14. Przejął to pasmo od Tomasza Staniszewskiego, który zastąpi w godzinach 6-9 na kilka najbliższych tygodni Bogdana Zalewskiego. RMF informuje, że Zalewski nie odchodzi ze stacji, ale nie tłumaczy przyczyn jego zniknięcia z ramówki. Świtała, która przeszła do RMF FM z Radia Zet, przez ostatni miesiąc prezentowała nocne ”Fakty” (wymiennie z Beatą Kaczmarek i Piotrem Doboszem).

(KRZ, 03.01.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.