Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 08, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Viva z kolejną lokalną nowością w wiosennej ramówce

Wśród uczestników nowego programu Vivy znajdą się Krzysztof Włodarczyk i Mariusz Pudzianowski (fot. materiały prasowe)

Telewizja Viva Polska w maju wprowadzi do ramówki program "Wojna gwiazd".

W każdym odcinku dwie znane osoby zmierzą się z zadaniami, których wykonanie będą oceniać profesjonaliści w danej dziedzinie. Dziesięcioodcinkowy program poprowadzi prezenterka Vivy Katarzyna Kępka. Premierowe emisje oglądać będzie można w czwartki o 19, od 2 maja br.
"Wojna gwiazd" to kolejna - po m.in. audycjach "Randka się opłaca" (premiera w maju) oraz "Spanie z gwiazdami" (emitowana od kwietnia) - lokalna nowość w wiosennej ramówce należącej do Viacom International Media Networks stacji Viva Polska. (KOZ)

(08.04.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.