Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 15, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reklamodawcy reagują na wybór papieża

(Fot. pl.sixt.com)

Już kilka godzin po zakończeniu konklawe w mediach społecznościowych pojawiły się reklamy nawiązujące do wyboru nowego papieża.

Motyw białego dymu, który w kominie Kaplicy Sykstyńskiej sygnalizował wybór papieża, wykorzystały m.in. specjalizująca się w wynajmie samochodów firma Sixt oraz koncern browarniczy Heineken.

 

LL

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 15, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Korzeniowski nowym ambasadorem marki Powerade

Robert Korzeniowski nowym ambasadorem marki Powerade (fot. materiały prasowe)

Robert Korzeniowski, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie, został ambasadorem marki napoju izotonicznego Powerade (Coca-Cola Poland Services).

Były sportowiec weźmie udział w startującej w kwietniu br. promocji Powerade - według producenta jednej z największych w historii marki. Działania mają przekonać konsumentów, jak ważne jest prawidłowe nawodnienie organizmu podczas intensywnego wysiłku sportowego.
- Robert Korzeniowski doskonale pasuje do wizji rozwoju i komunikacji marki Powerade. Jest ikoną sportu, a co więcej - stał się propagatorem aktywnego trybu życia. Ma olbrzymie doświadczenie sportowe, które zdyskontujemy w realizacji naszej misji edukacyjnej, pokazując, że sport można uprawiać niezależnie od stopnia zaawansowania, zgodnie z przesłaniem marki Powerade "możesz więcej, niż myślisz” – mówi Rafał Jakubowiak, kierownik marki Powerade w Coca-Cola Poland Services.
Wcześniej ambasadorami marki byli m.in. lekkoatleci Jerzy Skarżyński, Marcin Lewandowski i Henryk Szost. (DR)

 

(15.03.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.