Dział: IMPREZY

Dodano: Marzec 03, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymielewicz i Panoptykon laureatami nagrody Radia Tok FM

Katarzyna Szymielewicz i kierowana przez nią Fundacja Panoptykon zostali laureatami Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk za 2012 rok.

Laureatów ogłoszono podczas piątkowej gali w warszawskim klubie Loft 44. Kapituła doceniła "czujność i podjęcie walki w ważnych i nie zawsze łatwych czy medialnie popularnych sprawach". Fundacja Panoptykon działa na rzecz ochrony praw człowieka. Do nagrody nominowani byli też Halina Bortnowska oraz duet Władysław Pasikowski i Maciej Stuhr.
Nagroda Radia Tok FM im. Anny Laszuk jest przyznawana osobie, instytucji lub organizacji za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, dzieła lub wypowiedzi, które w ciągu minionego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość.
Radio Tok FM przyznało nagrodę już po raz trzeci - w poprzednich latach laureatami zostali Danuta Wałęsa i Michał Boni.

(03.03.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: IMPREZY

Dodano: Marzec 07, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarz Obywatelski Roku wybrany

Krzysztof Hoffmann został Dziennikarzem Obywatelskim Roku 2012 w konkursie organizowanym przez redakcję serwisu Wiadomosci24.pl (Grupa Wydawnicza Polskapresse).

Laureat został wyróżniony w środę 6 marca, w warszawskim kinie Iluzjon za tekst "Zapomniana Kacapia. Migawki z kraju, którego nie ma", o podróży do Republiki Naddniestrzańskiej. Wyboru najlepszego dziennikarza obywatelskiego serwisu dokonała kapituła pod przewodnictwem Pawła Fąfary, członka zarządu Polskapresse i redaktora naczelnego projektu "Polska". Oprócz nagrody głównej w głosowaniu internautów wyróżniono też autorów najciekawszych tekstów w poszczególnych kategoriach. Zwyciężyli: Filip Chochół (kategoria Wydarzenia), Paweł Dudek (Kultura), Rafał Kawalec (Cywilizacja), Katarzyna Tołwińska (Styl życia), Paweł Kątnik (Sport), Tomasz Kaniewski (Portfel), Mateusz Maksiak (Zdjęcie roku) i Dorota Gadomska (Junior media).

(07.03.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.