Dział: IMPREZY

Dodano: Marzec 03, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymielewicz i Panoptykon laureatami nagrody Radia Tok FM

Katarzyna Szymielewicz i kierowana przez nią Fundacja Panoptykon zostali laureatami Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk za 2012 rok.

Laureatów ogłoszono podczas piątkowej gali w warszawskim klubie Loft 44. Kapituła doceniła "czujność i podjęcie walki w ważnych i nie zawsze łatwych czy medialnie popularnych sprawach". Fundacja Panoptykon działa na rzecz ochrony praw człowieka. Do nagrody nominowani byli też Halina Bortnowska oraz duet Władysław Pasikowski i Maciej Stuhr.
Nagroda Radia Tok FM im. Anny Laszuk jest przyznawana osobie, instytucji lub organizacji za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, dzieła lub wypowiedzi, które w ciągu minionego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość.
Radio Tok FM przyznało nagrodę już po raz trzeci - w poprzednich latach laureatami zostali Danuta Wałęsa i Michał Boni.

Zgłoszenia do konkursu
Grand Press 2019

Plansza

(03.03.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.