Dział: IMPREZY

Dodano: Marzec 03, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymielewicz i Panoptykon laureatami nagrody Radia Tok FM

Katarzyna Szymielewicz i kierowana przez nią Fundacja Panoptykon zostali laureatami Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk za 2012 rok.

Laureatów ogłoszono podczas piątkowej gali w warszawskim klubie Loft 44. Kapituła doceniła "czujność i podjęcie walki w ważnych i nie zawsze łatwych czy medialnie popularnych sprawach". Fundacja Panoptykon działa na rzecz ochrony praw człowieka. Do nagrody nominowani byli też Halina Bortnowska oraz duet Władysław Pasikowski i Maciej Stuhr.
Nagroda Radia Tok FM im. Anny Laszuk jest przyznawana osobie, instytucji lub organizacji za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, dzieła lub wypowiedzi, które w ciągu minionego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość.
Radio Tok FM przyznało nagrodę już po raz trzeci - w poprzednich latach laureatami zostali Danuta Wałęsa i Michał Boni.

Radio TOK FM przyznało nagrodę Człowiek Roku 2012. (fot. Piotr Król)
Radio TOK FM przyznało nagrodę Człowiek Roku 2012. (fot. Piotr Król)
Radio TOK FM przyznało nagrodę Człowiek Roku 2012. (fot. Piotr Król)

(03.03.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.