Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 11, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były szef warszawskiej redakcji RMF FM odpowiada za komunikację w PKP

Daniel Matolicz, były dyrektor warszawskiej redakcji RMF FM, jest od lutego dyrektorem ds. komunikacji społecznej w Grupie PKP.

To nowe stanowisko w strukturach Grupy PKP. Matolicz odpowiada za strategię komunikacji, będzie też koordynował i nadzorował działania w tym zakresie poszczególnych spółek PKP.
Daniel Matolicz do końca ub.r. pracował w RMF FM, z którym związany był przez ponad sześć lat, ostatnio jako dyrektor warszawskiej redakcji rozgłośni. Wcześniej m.in. był dziennikarzem Radia Kolor i Radia PiN. (KOZ)

(11.02.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Luty 13, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Łyczko kieruje działem lifestyle w Grupie Onet

Magdalena Łyczko została dyrektorem działu lifestyle w Grupie Onet. Zastąpiła Urszulę Majewską, która zrezygnowała z powodów osobistych.

Magdalena Łyczko w branży medialnej pracuje od 2000 roku. Wcześniej była w Mediarun.pl, TVP SA, TVN i G+J Polska. Stworzyła też stronę internetową Zaradna-mama.pl. (AT, PR)

(13.02.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.