Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 08, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powstaje kanał dla osób rekreacyjnie uprawiających sport

Za tydzień ma rozpocząć nadawanie nowy kanał tematyczny Family Sport HD. Szykuje go spółka RDF Broadcasting z Bielska-Białej, powiązana ze studiem rysunkowym RDF.

– To będzie kanał dla osób, które uprawiają sport rekreacyjnie – zapowiada Przemysław Petryszyn, prezes i właściciel RDF Broadcasting. W ramówce zaplanowano blisko 20 autorskich programów, są to m.in. ”Ekspedycja motocyklowa”, ”4 żywioły aerobox”, ”Pogromczynie maszyn” i ”Slajd Show”.
Family Sport będzie dostępny na razie w sieciach kablowych, do których sygnał dociera światłowodem. Dzięki temu nadawca uniknie kosztów emisji satelitarnej. – Finalizujemy umowy z około 40 kablówkami – informuje Przemysław Petryszyn. Family Sport znajdzie się m.in. w ofercie Jambox udostępnianej przez niektóre kablówki w Polsce. Dystrybucją stacji zajmuje się firma TV Pasja.
Z kanałem współpracuje 70 osób, w tym 20-30 ściśle. Family Sport ma nadawać na podstawie koncesji kablowej wydanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji. Przemysław Petryszyn nie ujawnia, ile zainwestowano w uruchomienie kanału. (KOZ)

(08.02.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 11, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Włodzimierz Zientarski z nowym programem w Polsat Play

Dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski ma poprowadzić w wiosennej ramówce Polsat Play program o bezpieczeństwie na drogach.

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, w programie "Szerokiej drogi" mają się znaleźć testy samochodów, przeprowadzane także w kontekście bezpieczeństwa, a także prezentowane będą tematy dotyczące egzaminów na prawo jazdy czy reportaże z czarnych punktów.

Zientarski do niedawna w Polsat Play współprowadził magazyn "Autonomia".

Włodzimierz Zientarski jest ojcem Macieja Zientarskiego, który w styczniu został skazany na trzy lata więzienia za spowodowaniewypadku ferrari w Warszawie w 2008 roku. W wypadku tym zginął dziennikarz "Super Expressu" Jarosław Zabiega.

W wiosennej ramówce Polsat Play mają się znaleźć, jak już informowaliśmy, nowy program Sylwestra Latkowskiego "Tajemnice polskiej mafii" oraz cykl dokumentalny "Af-gan". (KOZ)

(11.02.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.