Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 21, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP skróciła Wieczorynki z powodu serialu i sportu

Wieczorynki w Programie 1 Telewizji Polskiej zostały skrócone do pięciu minut. Stacja zapewnia, że zmiana jest tymczasowa.

Po pięć minut trwają Wieczorynki emitowane od poniedziałku do czwartku. "Skrócenie tego programu dla dzieci nie było celowe" - zapewnia nas biuro prasowe TVP. I wyjaśnia, że z powodu opóźnienia startu drugiej edycji telenoweli "Galeria” (zamiast 7, emisja ruszy 28 stycznia) pasmo przed Wieczorynką wypełniły powtórki serialu "Chichot losu”, dłuższego o 15 minut. Tradycyjnie po Wieczorynce, punktualnie o 19.30, muszą się zaczynać "Wiadomości”.
Kilkakrotnie program dla dzieci ucierpiał też z powodu transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pomijając te wyjątkowe sytuacje, w piątki Wieczorynki trwają ok. 13 minut, a w soboty i niedziele powyżej 20 minut.
TVP zapewnia, że od 28 stycznia Wieczorynki emitowane od poniedziałku do czwartku będą już miały po kilkanaście minut.

RUT

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.