Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 07, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Stasiak przechodzi do Springera

Piotr Stasiak odpowiada za witryny Newsweek.pl i Forbes.pl (fot. archiwum)

Były redaktor naczelny serwisu Polityka.pl Piotr Stasiak rozpoczął pracę dla Ringier Axel Springer Polska. Odpowiada za rozwój serwisów Newsweek.pl i Forbes.pl.

W Springerze Piotr Stasiak został group product managerem w pionie internetowym. Podlega chief digital officerowi Aleksemu Uchańskiemu. - W "Polityce" pracowałem na etacie. Teraz mam zarejestrowaną działalność gospodarczą i umowę na firmę - informuje Piotr Stasiak. Nie kryje, że Springer zaproponował mu lepsze warunki finansowe. - Springer to znacznie większy wydawca niż "Polityka" Spółdzielnia Pracy, zwłaszcza po zakupie Onetu. Mam teraz szersze pole do wdrażania tego, co udało mi się w "Polityce", czyli przenoszenia treści na nośniki cyfrowe i udoskonalanie tej formy przekazu - tłumaczy Stasiak. Przyznaje, że czuje się nieco niezręcznie, przechodząc do pracy dla bezpośredniej konkurencji "Polityki". - Jednak rynek jest bardzo mały, przez co możliwości wyboru są skromne - tłumaczy Stasiak.
Stanowisko zajmowane do końca ub.r. przez Stasiaka wydawca "Polityki" zlikwidował. Redakcja internetowa została podzielona na dwa zespoły odpowiedzialne za serwis i wydania cyfrowe. Całość podporządkowano wydawcy serwisów internetowych Joannie Chmieleckiej.

 

JF

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 07, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Bloomberg Businessweek Polska" już tygodnikiem

"Bloomberg Businessweek Polska" zmienił częstotliwość ukazywania się z dwutygodnika na tygodnik.

Poinformował o tym na Twitterze Cezary Szymanek, redaktor naczelny "Bloomberg Businessweek Polska". Cena pisma nadal wynosi 9,90 zł.

Pismo zadebiutowało na rynku we wrześniu 2011 roku. Na począku wydawcą tytułu była spółka Point Group Business Unit (należąca do Platformy Mediowej Point Group). Od października ub.r. "Bloomberg Businessweek Polska" należy Presspubliki.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.