Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 18, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rada nadzorcza TVP zatwierdziła pięciu dyrektorów oddziałów

Rada nadzorcza Telewizji Polskiej zatwierdziła wczoraj nominacje dyrektorskie dla Artura Gurca w TVP Gorzów Wielkopolski, Jacka Grudnia w TVP Łódź, Tomasza Rakowskiego w TVP Lublin, Marka Szczepanika w TVP Opole i Ewy Wolniewicz-Dżeljilji w TVP Wrocław.

Artur Gurec oddziałem w Gorzowie kieruje od lipca 2010 roku. Wcześniej pracował w Poczcie Polskiej oraz Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
Jacek Grudzień p.o. dyrektorem TVP Łódź jest od połowy czerwca br. Wcześniej – od 1992 roku – pracował w Radiu Łódź.
Tomasz Rakowski z Telewizją Polską związany jest od 2006 roku jako dyrektor oddziału w Lublinie, z krótką przerwą w 2009 roku.
Marek Szczepanik od listopada br. jest p.o. dyrektorem TVP Opole. Był m.in. opolskim korespondentem ”Rzeczpospolitej” i PAP.
Ewa Wolniewicz-Dżeljilji współpracę z TVP Wrocław zaczęła w 1993 roku, ośrodkiem kieruje od końca listopada br. (KOZ, PR)

(18.12.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.