Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 21, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sikora i Szlęzak w radzie nadzorczej Agory

Od poniedziałku nowym członkiem rady nadzorczej Agory SA jest Sławomir Sikora. W czerwcu 2006 do rady dołączy Andrzej Szlęzak, który obejmie funkcję przewodniczącego.

Sikora jest prezesem zarządu Banku Handlowego SA. Zastąpi Annę Fornalczyk, która zrezygnowała z zasiadania w radzie. Szlęzak jest partnerem kancelarii prawnej Sołtysiński, Kawecki, Szlęzak. Do rady nadzorczej dołączy dopiero po czerwcowym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, zatwierdzającym sprawozdanie finansowe Agory za rok 2005. Zastąpi Sławomira Sołtysińskiego, obecnego przewodniczącego, który wtedy odejdzie z rady.

(KRZ, 21.12.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.