Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 07, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir Zagórski rzecznikiem Centrum Nauki Kopernik

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie (Fot. Sebastian Klimek)

Sławomir Zagórski, były szef działu nauka "Gazety Wyborczej" (Agora SA), został rzecznikiem prasowym Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zagórski zastąpił w Centrum Nauki Kopernik Anetę Prymakę-Oniszk na czas jej urlopu macierzyńskiego. Zagórski odszedł z "Gazety Wyborczej" w październiku br., kiedy okazało się, że dział nauki dziennika zostanie połączony z działem gospodarczym. Jego stanowisko szefa działu nauki, którym kierował od 2000 roku, zostało zlikwidowane. Zagórki z "GW" był związany od 1993 roku. (MW)

(07.12.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Grudzień 17, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kłuciński rzecznikiem prasowym LOT

Marek Kłuciński (Fot. materiały prasowe)

Marek Kłuciński, ostatnio wicedyrektor biura reklamy i wicedyrektor biura handlu TVP, został rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura PR i komunikacji korporacyjnej Polskich Linii Lotniczych LOT.

Kłuciński pracował w TVP przez ostatnie dwa lata. Wcześniej, w latach 2002 - 2010 był dyrektorem departamentu promocji i komunikacji oraz rzecznikiem prasowym w PKO BP, a w 2010 roku został dyrektorem biura promocji i rzecznikiem prasowym PKP Cargo. (TW)

(17.12.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.