Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 23, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"101 reklam, które musisz znać" to prezentacja najlepszych polskich reklam

Album ma 248 stron w formacie 240 x 300 mm i szyto-klejoną okładkę

"101 reklam, które musisz znać" to album, który odpowiada na pytania dlaczego: zupa była za słona, Łódka Bols się lała, Goździkową musiała rozboleć głowa, żubr wyszedł z puszczy, kopytko przeżyło Mumio, Henio został Batmankiem, Serce pękło ze śmiechu, prawie zrobiło wielką różnicę.

"101 reklam, które musisz znać" to zbiór najlepszych polskich reklam, które wpłynęły na rozwój rynku reklamowego z hasłami z reklam, które weszły na stałe do języka polskiego. To podsumowanie dwóch dekad reklamy w Polsce.
Na 188 stronach prezentowane są layouty o najwyższym poziomie kreacji i reklamy, które były punktami zwrotnymi rozwoju branży reklamowej, które odcisnęły się w powszechnej świadomości. Subiektywnego ich wyboru dokonały autorki książki: Renata Gluza i Agata Małkowska-Szozda, redaktorki miesięcznika "Press".
Ten album ocala od zapomnienia kreacje, które pokazują, jaką drogę przeszedł Kowalski od petenta do konsumenta świadomego i decydującego.
Książkę „101 reklam, które musisz znać” wydała spółka Press. Można ją kupić w salonach Empiku, a Internecie na stronie Ksiegarnia.press.pl. W przygotowaniu jest anglojęzyczna wersja na iPada.
Promocja książki „101 reklam, które musisz znać” odbędzie się 28 listopada, godz. 18 w Warszawie, w Muzeum Sztuki Nowoczesnej - pawilon Emilia. Liczba miejsc ograniczona, osoby zainteresowane udziałem prosimy o wysłanie danych osobowych pod adresem: 101reklam@press.pl

CP

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.