Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 29, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Max Kolonko w Superstacji szczerze i bez ściemy

Superstacja potwierdziła, że Mariusz Max Kolonko będzie komentować dla kanału ważne wydarzenia w Stanach Zjednoczonych.

O tym, że Mariusz Max Kolonko ma pracować dla Superstacji już pisaliśmy, ale w niedzielę nadawca poinformował, że dziennikarz podpisał z nim kontrakt.

Mariusz Max Kolonko pojawi się na antenie telewizji Superstacja już na początku listopada, aby komentować przebieg kampanii wyborczej, anastępnie wyniki wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

"W moich komentarzach mówię, jak jest, więc będzie szczerze i bez ściemy. Bardzo się cieszę że będę miał możliwość przybliżyć telewidzom Superstacji prawdziwe oblicze Ameryki" - wyjaśnia Mariusz Max Kolonko.

"Uważam, że dziennikarstwo, to nie jest zawód, to raczej naturalna, może genetyczna, ciekawość świata. Max ma tę ciekawość, ma też niezwykłą łatwość opowiadania historii, a do tego w sprawach amerykańskich jest wiarygodny jak mało kto" - przekonuje Adam Stefanik, prezes Superstacji.

Mariusz Max Kolonko w przeszłości był korespondentem Telewizji Polskiej. Współpracował też z TVN i TV 4. (KOZ, PR)

(29.10.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 29, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grand Prix Camera Obscura dla "Lekarzy" Tomasza Wolskiego (wideo)

Tomasz Wolski z Telewizji Polskiej dostał Grand Prix im. Ryszarda Kapuścińskiego podczas 9. Festiwalu Camera Obscura. Nagrodzono go za film "Lekarze".

Film Tomasza Wolskiego doceniono za "niebanalny i bezpruderyjny sposób" przedstawienia pracy lekarzy.
Nagroda główna w ogólnopolskim konkursie zakończonego w sobotę w Bydgoszczy festiwalu trafiła do Izabeli Szukalskiej (TVP Katowice) za reportaż "Tańczący z psami". Najlepszym reportażem społecznym okazała się praca "Kochana nasza klaso" Mikołaja Wawrzeniuka i Dariusza Szady-Borzyszkowskiego (TVP Białystok). W kategorii reportażu śledczego nagrodzono Szymona Jadczaka (TVN Uwaga) za "Finroyal - królewski przekręt". Ponadto jury przyznało wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim Grzegorzowi Fedorowskiemu (TVP Szczecin) za obraz "Mój ojciec Igor" oraz Joannie Frydrych za "Inny szuka szczęścia". (PAP, RUT)

(29.10.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.