Dział: RADIO

Dodano: Październik 05, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sekielski wraca na antenę radia

Tomasz Sekielski (fot. Szymon Szcześniak)

Poniedziałkowe poranki w Tok FM będzie prowadził Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski 30 marca br. złożył wypowiedzenie i odszedł z TVN 24, gdzie prowadził program "Czarno na białym". W sierpniu otrzymał propozycję poprowadzenia autorskiego porannego programu w Tok FM (Agora SA i Spółdzielnia Pracy "Polityka").
"Radio zawsze było dla mnie czymś wyjątkowym, magicznym. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczynałem w małej bydgoskiej rozgłośni. Strasznie się cieszę, że po latach wracam do radia, to prawie jak powrót do korzeni" - mówi Tomasz Sekielski, cytowany w komunikacie prasowym. Był związany z bydgoskim Radiem Vox a potem Radiem Wawa oraz Radiem dla Ciebie
"Poranek Radia Tok FM" jest codzienną audycją publicystyczną, której gospodarzami są znani dziennikarze. Sekielski będzie prowadził "Poranki” w poniedziałki. W pozostałe dni w godz. 7-9 gospodarzami audycji są: Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Janina Paradowska i Jacek Żakowski.
Tomasz Sekielski od stycznia 2013 będzie prowadził swój program w TVP 1. Obszerną rozmowę z dziennikarzem m.in. o jego przejściu do TVP zamieszczamy w październikowym numerze "Press" (tu znajdziesz jej fragment). (GK)

(05.10.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.