Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 20, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jedynka skraca transmisję hejnału z wieży Mariackiej

Program I Polskiego Radia od soboty z czterech do dwóch minut skróci nadawaną codziennie w samo południe transmisję hejnału z wieży Mariackiej w Krakowie.

O skróceniu hejnału poinformował serwis Sdp.pl. Zamiast czterech przejść hejnalisty wokół wieży będą odtwarzane tylko dwa. Rzecznik prasowy Polskiego Radia Radosław Kazimierski zapewnia, że hejnał nie zniknie z radiowej Jedynki. Jest on transmitowany na antenie od 16 kwietnia 1927 roku. (KOZ)

 

(20.09.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.