Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 31, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Złote Przeboje bez Moniki Richardson i Tomasza Karolaka

Monika Richardson (Fot. Karol Piechocki/Press)

Monika Richardson nie będzie już współprowadzić porannej audycji w Radiu Złote Przeboje. Z anteny znika również aktor Tomasz Karolak.

Richardson była od marca ub.r. gospodarzem poranka ”Złote przeboje na dzień dobry” wspólnie z Jarosławem Budnikiem. Audycja nie wróci na antenę po wakacyjnej przerwie. – Z Moniką mieliśmy kontrakt na prowadzenie programu do końca czerwca. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nią. Umowa jednak się skończyła, Monika podjęła nowe wyzwania – wyjaśnia Piotr Jaroszewski, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje. Od poniedziałku Budnik ma prowadzić poranek z Piotrem Jaworskim, ostatnio prezenterem Radia Kraków, a wcześniej m.in. RMF FM.
W ramówce Radia Złote Przeboje zabraknie również Tomasza Karolaka, który prowadził ”Złote lata Tomasza Karolaka”, a w wakacje ”Złotą plażę Tomasza Karola”. – Audycja Tomka Karolaka nie będzie kontynuowana w nowym sezonie, bo po dwóch latach nieprzerwanej emisji jej formuła po prostu się już wyczerpała – tłumaczy Jaroszewski.
Na antenie Radia Złote Przeboje, jak już informowaliśmy wczoraj, znajdzie się audycja Roberta Janowskiego – ma się nazywać ”Muzyka mojego życia”. (KOZ)

(31.08.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.