Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP na razie rozstaje się z byłym szefem oddziału w Łodzi

Telewizja Polska nie przedłużyła umowy z Dariuszem Struszczakiem, byłym szefem oddziału w Łodzi. Nie wyklucza jednak, że zrobi to w przyszłości.

Dariusz Struszczak pełnił obowiązki dyrektora TVP Łódź od października 2010 roku, ale 13 czerwca br. zarząd TVP powierzył tę funkcję Jackowi Grudniowi (dziennikarz od 1992 roku związany z Radiem Łódź). Struszczak nie mógł wrócić na swoje poprzednie stanowisko – kierownika Regionalnej Agencji Producenckiej – bo od 1 lutego br. zajmuje je Krzysztof Herod, były dyrektor TVP Kielce. A ponieważ w tym miesiącu kończy się umowa Dariusza Struszczaka, telewizja zdecydowała się jej nie przedłużać. "Niewykluczone, że w przyszłości doświadczenie pana Struszczaka zostanie wykorzystane w TVP" – zastrzega jednak biuro prasowe TVP w odpowiedzi na nasze pytanie, czy decyzja jest nieodwołalna. (RUT)

(29.06.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 29, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

ATM Rozrywka jeszcze bliżej Polsatu

Nowe logo kanału ATM Rozrywka.

Czas reklamowy kanału ATM Rozrywka będzie sprzedawać Polsat Media, biuro reklamy Grupy Polsat. Nadawca nie potwierdza jednak, że Polsat miałby zainwestować w stację.

ATM Rozrywka należy do firmy producenckiej ATM Grupa. Nadaje od lutego br. Jest dostępna na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej i na platformie Cyfrowego Polsatu. Emituje seriale i programy rozrywkowe, w większości znane już z Polsatu, np. teleturniej "Awantura o kasę", sitcom "Świat według Kiepskich", seriale "Pierwsza miłość", i "Rodzina zastępcza" (oprócz ostatniej pozycji są to produkcje nadawcy). Od kwietnia techniczną stroną emisji programu ATM Rozrywka zajmuje się Polsat. A wkrótce, w lipcu, stacja rozpocznie sprzedaż reklam – i zajmie się tym biuro reklamy Polsat Media.
Czy oznacza to, że Grupa Polsat zostanie inwestorem kanału? – Istotnie, współpraca z Polsatem się zacieśnia. Bardzo się z tego cieszymy, gdyż dzięki temu pozyskujemy pomoc techniczną, dostęp do atrakcyjnej biblioteki programowej i obsługę reklamową – odpowiada Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy. – Powyższe nie oznacza jednak, jakoby Grupa Polsat była lub miała być inwestorem kanału - dodaje.
Gdy ruszy sprzedaż reklam, ATM Rozrywka zmieni logo. W obecnie używanym znaku graficznym kanału są trzy splecione pierścienie: zielony, czerwony i niebieski – takie same jak na znaku graficznym ATM Grupy. Nowe logo jest utrzymane w kolorach białym i pomarańczowym. (RUT)

(29.06.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.