Dział: RADIO

Dodano: Maj 30, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czwórka Polskiego Radia pozostanie w kablówkach, ale w nowej formule

Czwórka, kanał telewizyjny Polskiego Radia określany radiem na wizji, pozostanie w niektórych sieciach kablowych.

W środę zarząd Polskiego Radia zdecydował o kontynuowaniu projektu, ale w nowej formule. Propozycje zmian przedstawił na posiedzeniu dyrektor Czwórki Krzysztof Łuszczewski. Jak się dowiedzieliśmy, nie będzie to już projekt telewizyjny, lecz multimedialne radio dla młodych ludzi. Szczegóły mają zostać upublicznione w najbliższych tygodniach.
Sygnał Czwórki ma być dostarczany kablówkom (m.in. UPC Polska) światłowodem, bo dziś telewizja kończy nadawanie satelitarne.
Telewizja Polskiego Radia rozpoczęła nadawanie w styczniu ub.r. Była autorskim projektem ówczesnego prezesa spółki Jarosława Hasińskiego. (KOZ)

(30.05.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 01, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Wawa poszerzyło zasięg o Ostrołękę

Radio Wawa rozpoczęło nadawanie w Ostrołęce. Rozgłośni, emitującej program z nadajnika o mocy 0,2 kW, można słuchać na częstotliwości 90,3 MHz.

W konkursie na tę częstotliwość należąca do ZPR SA spółka International Communication, nadawca Radia Wawa, pokonała Łomżyńską Agencję Informacyjną (Eska Łomża), spółkę Multimedia (RMF Maxxx) oraz Radio Eska.
Radio Wawa nadaje też w Warszawie, we Wrocławiu, w Łodzi, Toruniu, Rzeszowie i Opolu. W lipcu ma się pojawić w Szczecinie. (KOZ)

(01.06.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.