Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 07, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Narciarskie Mistrzostwa Polski Marketingu w styczniu

W dniach 20-22 stycznia przyszłego roku w Karpaczu odbędą się Mistrzostwa Polski Marketingu w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Zawody pod nazwą Marketing&Ski jest organizuje firma Polskie Żagle Events&Sponsoring.

Marketingowcy z całej Polski rywalizować będą na zboczach Śnieżki. Obok poważnych konkurencji, np. slalomu giganta, planowane są też zjazdy specjalne. Zwycięzcy poszczególnych wyścigów otrzymają puchary i medale. Dodatkowo wśród wszystkich rywalizujących zostaną rozlosowane inne nagrody. Równolegle do Marketing&Ski odbędą się również Mistrzostwa Polski Poligrafów i Wydawców PrintSKI 2006.

(BS, 07.12.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.