Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 07, 2005

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Simplus w kawiarenkach internetowych

Dom sprzedaży mediów ARBOmedia Polska realizuje akcję promocyjną Simplusa (Polkomtel SA) w 40 kawiarenkach internetowych w ośmiu miastach Polski.

W kampanii, która potrwa do końca grudnia, zostanie wykorzystanych 300 komputerów (m.in. banery IE, które po zainstalowaniu w systemach operacyjnych komputerów są ciągle widoczne na ekranie). Akcja ma zwiększyć sprzedaż oferty przedpłaconej Polkomtela wśród osób w wieku 15-25 lat.

(JW, 07.12.2005)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.