Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 26, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Wanat odchodzi z Tok FM

Ewa Wanat (fot. Tok FM)

Ewa Wanat przestaje kierować radiem Tok FM. Redakcja rozgłośni zostanie połączona z newsroomem Grupy Radiowej Agory.

Wanat była redaktor naczelną radia Tok FM od stycznia 2003 roku. Kontynuowała przekształcenie stacji należącej do Agory SA i Spółdzielni Pracy „Polityka” w rozgłośnię typu news & talk. Jak poinformowano w komunikacie prasowym Agory podjęła decyzję o rozstaniu z Tok FM "gdyż najlepiej czuje się w tworzeniu nowych rzeczy, a radio Tok FM, choć cały czas się rozwija, jest już stacją dojrzałą".
Wanat wraz z zespołem Tok FM była trzykrotnie nominowana do Nagrody Dariusza Fikusa w kategorii Twórca mediów i trzykrotnie do Nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego.
Po połączeniu redakcji informacyjnej radia z newsroomem Grupy Radiowej Agory nowa struktura podlega Kamili Ceran, która obejmuje jednocześnie stanowisko redaktor naczelnej Tok FM. (CP)

 

(26.04.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.