Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 18, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Syn premiera Tuska nie jest już dziennikarzem "Gazety Wyborczej"

Michał Tusk, syn premiera Donalda Tuska, nie jest już dziennikarzem "Gazety Wyborczej". Został pracownikiem Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku - poinformował "Polska Dziennik Bałtycki".

Michał Tusk dostał etat w dziale analiz i marketingu. Wcześniej pracował jako dziennikarz trójmiejskiego dodatku "Gazety Wyborczej", zajmował się głównie tematem komunikacji publicznej. Serwisowi GazetaPraca.pl powiedział, że dostał ciekawą ofertę pracy i był zachęcany do jej przyjęcia.
Ze swoimi czytelnikami pożegnał się na łamach "GW" w ubiegłym tygodniu pisząc w swoim felietonie: "Wszystkim czytelnikom dziękuję za wspaniałą, siedmioletnią prasową przygodę. Pozdrawiam tych, którzy moje teksty czytali z zaciekawieniem, oraz tych, którym samo nazwisko pod artykułem jeżyło włos na głowie - jednym i drugim życzę powodzenia".(18.04.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.