Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 06, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Droga krzyżowa z przemyśleniami Krzysztofa Ziemca

Rozważania do całej tegorocznej drogi krzyżowej jaka przejdzie ulicami warszawskiej starówki przygotował dziennikarz telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec wraz z żoną Daną.

W rozważaniach dziennikarz skupił się na rodzinie, Kościele, państwie. "Z jednej strony będą sprawy osobiste, z drugiej mówiące o problemach ogólnych, jakie mają dziś 30-, 40-latkowie. Jak ciężko im się żyje, jak muszą wiązać koniec z końcem, jak codziennie muszą dokonywać wyboru między np. swoją firmą a wartościami chrześcijańskimi" – zapowiadał Ziemiec w "Rzeczpospolitej".
Procesja drogi krzyżowej ruszy o godz. 20 sprzed kościoła św. Anny.

(06.04.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 07, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN zakończył zdjęcia do serialu o lekarzach, który ma być konkurentem "Na dobre i na złe"

Serial "Lekarze" zobaczymy w TVN jesienią (fot. Piotr Litwic/TVN)

TVN zakończył zdjęcia do serialu medycznego pt. "Lekarze". Trafi on do ramówki we wrześniu br.

Serial opiera się na oryginalnym polskim scenariuszu autorstwa Andrzeja Staszczyka, Justyny Stefaniak i Marka Kreutza. TVN produkuje "Lekarzy" we własnym zakresie. Za projekt i całość produkcji odpowiada Dorota Chamczyk (była m.in. producentem "Magdy M."), producent nadzorujący to Dariusz Gąsiorowski, dyrektor działu produkcji fabularnych TVN.
Pierwszą serię 15 odcinków reżyserowali Filip Zylber i Marcin Wrona. Autorami zdjęć są Jan Holoubek i Tomasz Dobrowolski, za scenografię odpowiada Barbara Ostapowicz. Lekarzy grają: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman, Piotr Polk, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski, Agnieszka Więdłocha i Wojciech Zieliński. Serial kręcono głównie w Toruniu. (RUT, PR)

(07.04.2012)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.